Powtórka z rozrywki…

Znów prowadziliśmy 3/4 meczu, aby w ostateczności przegrać… – trzy kwarty wygrane, ostatnia 4 przegrana aż 12 pkt. Przez blisko 8 ostatnich minut meczu nie rzuciliśmy ani jednego punktu.  Teoretycznie mamy bardzo dobry zespół, ale… czegoś brakuje, trenerka musi wyciągnąć wnioski i czeka ją ciężka praca z zespołem.  Czyżby ponownie „siadła” obrona i wytrzymałość, „pozwoliliśmy” jednej zawodniczce rzucić 24 pkt. (w tym 8/8 osobistych).

Osiągnięcia indywidualne:

• Małgorzata Zuchora – 18 pkt. (4×3)  / 40,00 min. / 7 zbiórek w obronie / 1 asysta / 2 przechwyty / 1 blok / eval końcowy 20;
  • Weronika Telenga – 18 pkt. / 37,58 min. / 13 zbiórek (5/8) / 3 asysty / 1 przechwyt / 4 bloki / eval końcowy 34;
  • Natalia Danych – 14 pkt. (1×3, 100% za 1 pkt.) / 38,34 min. / 3 asysty / 1 przechwyt / eval końcowy 4;
  • Aleksandra Dziwińska – 11 pkt. (1×3) / 36,03 min. / 3 zbiórki w obronie / 5 asyst / 1 przechwyt / eval końcowy 8;