Pabianice:Gorzów 2:0

Wygraliśmy dwa mecze w Gorzowie Wlkp.  i to jest najważniejsza wiadomość. Pierwszy mecz wygrany w stosunku 59:85 (+26 pkt.), kwarty: 20:17, 19:22, 6:28, 14:18 Pierwsze punkty dla naszego zespołu a zarazem pierwsze punkty w meczu  rzuciła Małgorzata Zuchora (asysta Aleksandra Dziwińska). Pierwszą połowę spotkania zremisowaliśmy 39:39. Po powrocie na parkiet pierwsze punkty z rzutów osobistych zdobyła Magdalena Grzelak (asysta Weronika Telenga), 3 pkt. dorzuciła Natalia Danych (asysta Małgorzata Zuchora) wyszliśmy na prowadzenie, którego nie oddaliśmy do gwizdka końcowego. Wynik spotkania na 4 sek. przed końcem ustaliła zawodniczka gospodarza.

Drugie spotkanie wygrane 64:70 (+6 pkt.), kwarty 20:20, 25:23, 12:6, 7:21 otworzyła celnym rzutem za 2 pkt. Natalia Danych (asysta Aleksandra Dziwińska), później było różnie, ale o wyniku ostatecznym zadecydowała 4 kwarta.  Jeszcze na 3,37 min. przed końcem przegrywaliśmy spotkanie. Wspólny wysiłek zaowocował remisem 64:64  (dała go nam Magdalena Grzelak rzucając celnie po podaniu Aleksandry Dziwińskiej) chwilę później Nasza kapitan rzuciła tzw „dobitkę” po wcześniejszej zbiórce w ataku i wyszliśmy na prowadzenie.  Prowadziliśmy przez 2,41 min. i były to najważniejsze minuty w meczu. Swoje punkty dorzuciły jeszcze Małgorzata Zuchora i Aleksandra Dziwińska i… cały zespół cieszył się ze zwycięstwa.

Julia Serednicka zadebiutowała w pierwszej lidze grając w obu meczach, wprawdzie punktów nie rzuciła, ale…tyle meczów jeszcze przed nią.!