Dobra passa trwa – wygrana z Łomiankami.

Mecz nie należał do tych zaciętych, ale miał swoje wzloty i upadki. Wygraliśmy 3  kwarty, ostatnią przegrywając, ale prowadziliśmy przez całe spotkanie począwszy od pierwszego celnego rzutu Natalii Łopińskiej w 2 minucie spotkania, aż do rzutu Aleksandry Lorenc (asysta Natalia Danych) na ponad 2 minuty przed gwizdkiem końcowym. Wygraliśmy prawie wszystkie elementy statystyczne (przegraliśmy tylko rzuty za 1 pkt. 14/15). Awansowalismy na 5 miejsce w tabeli (przed nami są zespoły, które rozegrały o 1 mecz więcej), jesteśmy jedynym zespołek w gr. A bez porażki ( i niech tak zostanie…).