Zwyciestwo i awans na 3 miejsce!

Wygraliśmy 80:75 i awansowaliśmy w tabeli na 3 miejsce.  Mecz zaczął się super, zakończył też super, ale w ostatnich minutach meczu adrenalina podskakiwała nam wielokrotnie. Pierwsze punkty w meczu w 15 sekundzie zdobyła dla nas Aleksandra Janiak, dalej w kwarcie było różnie, ale ostatecznie przegralismy ją 3 pkt. (19:22). Drugą kwartę otworzyła wspaniale w tym meczu dysponowana rzutowo Natalia Danych (asysta Aleksandra Janiak), chwilę później na prowadzenie celnym rzutem wyprowadziła nas Magdalena Grzelak (asysta Natalia Łopińska). Nasze prowadzenie utrzymało się do 1 minuty trzeciej kwarty, stracilismy je na 2 minuty i 10 sek. Remis 40:40 wywalczyła Natalia Danych (asysta Aleksandra Janiak), a prowadzenie odzyskała dla nas rzucając celnie za 3 pkt. Natalia Łopińska (asysta Aleksandra Janiak). Prowadzenia tego nie oddalismy do gwizdka końcowego, chociaż goście doganiali nas 6 razy. Wynik spotkania ustaliły Natalia Łopińska po przechwycie piłki i Natalia Danych zdobywajć swój 32 pkt. (asysta Magdalena Grzelak). W meczu zanotowaliśmy 4 remisy, prowadzenie zmieniało się 4 razy, w 31 elementach statystycznych zanotowaliśmy 16 zwycięst, 2 remisy i 13 porażek.

Osiągnięcia indywidualne.:

• Natalia Danych 32 pkt. (5×3, 100% za 1) / 40,00 min. / 4 zbiórki w obronie / 2 przechwyty / eval końcowy 24 (Natalia w chwili obecnej jest najlepiej punktującą zawodniczką w lidze);
  • Aleksandra Lorenc – 12 pkt. / 22,28 min. / 14 zbiórek (4/10) / 3 asysty / 1 przechwyt / eval końcowy 25;
  • Pola Kaźmierczak – 10 pkt. (2×3) / 20,59 min. / 4 zbiórki (1/3) / 2 asysty / 1 przechwyt / eval końcowy 14;
  • Magdalena Grzelak – 10 pkt. / 36,33 min. / 13 zbiórek (5/8) / 4 asysty / 1 blok / eval końcowy 19;
  • Natalia Łopińska – 9 pkt. (1×3) / 26,33 min. / 4 zbiórki (1/3) 5 asyst / 1 przechwyt / eval końcowy 4;
  • Aleksandra Janiak – 7 pkt. (1×3) / 35,33 min. / 3 zbiórki (1/2) / 11 asyst / 2 przechwyty / eval końcowy 7;
  • Patrycja Kirsz – 0 pkt. / 17,54 min. / eval końcowy -2;
  • w zespole były jeszcze: Aleksandra Kowalska, Martyna Boniecka i Mariola Dzikowska.