Wołomin pokonany!

Wygraliśmy 69:66 (+3 pkt.), kwarty 1) 20:20,  2) 18:18  3) 17:18 (-1 pkt.),  4) 14:10 (+4 pkt.). Mecz bardzo wyrównany, zanotowano 7 remisów, a prowadzenie zmieniało się 12 razy. Pierwsze punkty w meczu zdobyły gospodynie, minutę później pierwsze punkty dla naszego zespołu wywalczyła Natalia Danych. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem, ale jeszcze na 2 min. przed jej zakończeniem przegrywaliśmy 11:20. Do końca kwarty to tylko my zdobywaliśmy punkty (Janiak 3+2, Grzelak 4 osobiste) i odrobilismy straty. Druga kwarta zaczęła się ponownie od celnego rzutu gospodyń i zkończyła celnym rzutem za 3 i… mieliśmy ponownie remis. Po przerwie wszystko zaczęło się od początku, ale pierwsze i ostatnie punkty w kwarcie zdobyła Natalia Danych. Wynik spotkania zależał od wyniku 4 kwarty. Zaczęliśmy od dzobycia 7 pkt. z rzędu (Patrycja Kirsz – asysta Aleksandra Janiak, Aleksandra Janiak za 3 pkt. – asysta Natalia Danych i ponownie Aleksandra Janiak) po wyjściu na prowadzenie nie oddalismy go do gwizdka końcowego z krótką przerwą na remis 63:63 na 3 min. 20 sek. przed końcem meczu. Prowadzenie odzyskała celnym rzutem za 3 pkt. Natalia Danych. Wynik meczu ustaliła dwoma celnymi rzutami osobistymi Aleksandra Janiak… i ósme zwycięstwo stało się faktem.

Osiągnięcia indywidualne:

• Aleksandra Janiak – 19 pkt. (3×3) / 40,00 min. / 2 zbiórki w obronie / 4 asysty / 2 przechwyty / 2 bloki / eval końcowy 15;
  • Natalia Danych – 14 pkt. (2×3, 100% za 1 pkt.) / 40,00 min. / 5 zbiórek (1/4) / 2 asysty / 1 przechwyt / eval końcowy 15;
  • Magdalena Grzelak – 14 pkt. (1×3-100%) / 35,50 min. / 16 zbiórek (5/11) / 1 asysta / 3 przechwyty / eval końcowy 20;
  • Natalia Łopińska – 7 pkt. (1×3, 100% za 2 pkt.) / 15,49 min. / 3 asysty / 2 przechwyty / eval końcowy 8;
  • Patrycja Kirsz – 6 pkt. / 24,11 min. / 3 zbiórki (1/2) / 2 asysty / eval końcowy -2;
  • Pola Kaźmierczak – 5 pkt. (1×3) / 20,18 min. / 5 zbiórek (1/4) / 2 asysty / 1 blok / eval kńcowy 6;