Pierwsze derby dla…Łodzi.

We wszystkich 4 spotkaniach ćwierćfinału wygrali gospodarze. Zaczęliśmy od wygranego rzutu sędziowskiego, ale pierwsze punkty we wszystkich 4 kwartach zdobywały gospodynie, my „goniliśmy” wynik.  W 4 kwarcie zabrakło chyba sił (3 nasze zawodniczki spędziły na parkiecie pełne 40 min.), bo kwartę przegraliśmy 4 pkt. (i cały mecz również).  W spotkaniu zanotowaliśmy 11 remisów, a prowadzenie zmieniało się 12 razy. O wyniku końcowym spotkania decydowały również straty – 22 po naszej stronie – 8 po stronie Widzewa, przechwyty 12 Widzew, 4 my. Mimo przegranej nadal jesteśmy w grze – drugie spotkanie w czwartek o godz. 17,00 na hali powiatowej w Pabianicach.