Ogień na Powiatowej!

Przegraliśmy rzut sędziowski, pierwsze punkty w meczu rzucili goście, pierwsze punkty dla naszego zespołu rzuciła Pola Kaźmierczak (asysta Roksans Schmidt). Przez 6 minut kwarty trwała wyrównana zacięta walka.  Po celnej :trójce: Roksany Schmidtna 3 min.13 sek. przed końcem kwarty wyszliśmy na prowadzenie i nie oddaliśmy go do gwizdka końcowego.  Graliśmy bez chorej Natalii Danych i kontuzjowanej Martyny Bonieckiej. Trener miał do dyspozycji 10 zawodniczek, ale szansę gry na boisku dostało tylko 8.  A potem… była przerwa pomiędzy połowami, która trwała ponad…godzinę, a to za sprawą palącej się lampy nad środkową linią boiska. Wezwano straż, awakuowano kibiców i czekaliśmy. Lampę ugaszono i usunięto, salę przewietrzono i po 10 min. ponownej rozgrzewki wznowiono mecz.  Pierwsz punkty po długiej przerwie zdobyła Roksana Schmidt rzucając celnie za 3 pkt. (asysta Pola Kaźmierczak). Wygralismy trzecie spotkanie 74:59, Kwarty 1) 27:13 (+14), 2) 21:15 (+6), 3) 18:17 (+1), 4 ) 8:14 (-6). Wyszliśmy na fotel lidera w grupie „A” i możemy tam pozostać do końca rozgrywek, oby tylko przeciwnicy na to pozwolili !

Osiągniecia indywidualne w meczu:

• Roksans Schmidt – 23 pkt. (5×3, 100% za 1) / 36,46 min. / 5 zbiórek (1/4) / 5 asyst / 3 przechwyty / eval końcowy 25;