Galerie 2021/2022 – grupy młodzieżowe

U-15. Turniej o Puchar Wójta Gminy Ksawerów 25-26.09.2021r.

U-13. PTK A&D Pabianice – SMOK Trójka Sieradz 09.10.2021r.

U-17. Sparing z Aleksandrowem 06.09.2021r.

U-14. PTK Ola Pabianice – PTK ABM Jędraszek Pabianice 13.10.2021r.

U-11. Kids Basketball Games – Atlas Arena 30.10.2021r.

U-14. PTK ABM Jędraszek Pabianice – AKS SMS SP 29 Łódź 5.12.2021r.

U-17. PTK Compact-Projekt Pabianice – UKS Akademia Gortata 11.12.2021r.

U-13.PTK A&D Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów 17.12.2021r.

U-11. PTK Sportex – Turniej w Pabianicach 18.12.2021r.

U-12. PTK Compact Project – Turniej w Pabianicach 19.12.2012r.

U-11. PTK A&D Pabianice – PTK Sportex Pabianice 8.01.2022r.

U-11. PTK Sportex Pabianice – MKS Ósemka Skierniewice 8.01.2022r.

U-11. PTK D&D Pabianice – MKS Ósemka Skierniewice 8.01.2022r.

U-17 PTK Compact-Project Pabianice –UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

U-13. PTK D&D Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów 7.02.2022r.

U-14. PTK ABM Jędraszek Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów 7.02.2022r.

U-12. PTK Cocomore Pabianice – Turniej w Pabianicach 12.02.2022r.

U-11. PTK Sportex Pabianice – PKK99 – wspólny trening 18.02.2022r.

U-15. PTK IDM Flower Group Pabianice – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19.02.2022r.

U-11KM i U-12KM. Kids Basketball Games 26.02.2022r.

U-11. PTK Sportex Pabianice – PKK99 – wspólny trening 22.02.2022r.

U+11. PTK Sportex Pabianice + MKS semka Skierniewice 5.03.2022r.

U+11. PTK Sportex Pabianice + KS Kutno 5.03.2022r.

U+11. PTK D&D Pabianice + KS Kutno 5.03.2022r.

U-15.PTK IDM Flower Group Pabianice – Basket 4EVER Krawgors Ksawerów 13.03.2022r.

U-15. Turniej Strefowy 22-27. 03.2022r – 1 część

U-15. Turniej Strefowy 22-27.03.2022r. – 2 część

U-11, U-12 Kids Basketball Games 26.03.2022r.

U-11 i U-12. Wspólny trening PTK i PKK99 31.03.2022r.

U-13. Turniej strefowy mecz PTK A&D Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów 4.04.2022r.

U-15. Ćwierćfinał M.P. – gr.B – Pabianice 8-10.04.2022r.

U-13. Ćwierćfinał M.P. – Pabianice 20-22.04.2022r – 1 dzień.

U-13. Ćwierćfinał M.P. – Pabianice 20-22.04.2022r. – 2 dzień

U-13. Ćwierćfinał M.P. – Pabianice 20-22.04.2022r. – 3 dzień

U-14. PTK ABM Jędraszek Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów 19.05.2022r.

U-11. Finał B – 21.05.2022r.

U-12. PTK Compact Project Pabianice – turniej 22.05.2022r.

U-12. 1/2 Finału B – Pabianice 29.05.2022r.

U-12. Finał B – Pabianice 29.05.2022r.

U-14, PTK ABM Jędraszek Pabianice – PTK Ola Pabianice 29.05.2022r.

Podsumowanie sezonu 21/22 – Zgierz 11.06.2022r.

U-11. Wspólny trening PKK99 i PTK – 21.06.2022r.

 

Sezon 2019/2020 – różne mecze – aktywne do końca sezonu bieżącego.

U-12:Finał – mecz o 3 miejsce – Basket 4EVER Ksawerów- Widzew Łódź 21.06.2020r.

U-12.Finał – mecz o 1 miejsce PTK Cocomore Pabianice-ŁKS Łódź 21.06.2020

U-12 Finał – dekoracja 21.06.2020r.

U-13. PTK „CIS Multis Multum” Pabianice – Multibasketmania 2019, ŁKS KK Łódź (foto p. Anna Błażejewska).

U-13. PTK CIS Multis Multum Pabianice – IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 16.11.2019r.

VII Memoriał im. A.Nowakowskiego

U-14. sezon 2019-20. PTK „Szmigiel Znaki” Pabianice – Luks Trójka Sieradz, Basket 4ever Ksawerów. (foto p. Anna Błażejewska)

U-14. PTK Szmidel Znaki Pabianice – Basket 4 Ever Ksawerów 17.11.2019r.

U-14. PTK Szmigiel Znaki Pabianice – UKS Orlik Ujazd 20.11.2019r.

U-14. PTK Szmidel Znaki – Basket 4EVER Ksawerów 8.12.2019r.

U-14.PTK Szmidel Znaki Pabianice-MKS Ósemka Skierniewice 17.06.2020r.

U-16.sezon 2019-2020 PTK Ola Transport Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów 16.11.2019r

U-16. PTK Ola Transport Pabianice-Ósemka Skierniewice 5.02.2020r.

U-18.sezon 2019-2020. PTK TomiQ – MUKS Supravis Bydgoszcz 3.11.2019r.

U-18. PTK TomiQ Pabianice – MMKS Katarzynki Toruń 8.12.2019r.

U-18.PTK TomiQ Pabianice – AKS SMS Łódź 9.02.2020r.

1 liga – seniorki 3 kol.

1 liga – J.Twardowska – zakończenie kariery

1 liga – seniorki 4 kol.

1 liga – seniorki 8 kol.

1 liga – seniorki 12 kol.

1 liga – seniorki 14 kol.

1 liga – seniorki  play-off