Galeria 2023/2024 – grupy młodzieżowe

02.09.2023r. – U-11. II Memoriał im. Henryka Langierowicza – część 1.

02.09.2023r. – U-11. II Memoriał im. Henryka Langierowicza – część 2.

03.09.2023r. – U-13. II Memoriał im. Henryka Langierowicza – część 1.

03.09.2023r. – U-13. II Memoriał im. Henryka Langierowicza – część 2.

15-17.09.2023r. – U-17. Eliminacje do Centralnej Ligii Juniorek – gr. A. – 1 dzień.

15-17.09.2023r. – U-17. Eliminacje do Centralnej Ligi Juniorek – gr.A – 2 dzień

15-17.09.2023r. – U-17. Eliminacje do Centralnej Ligi Juniorek – gr.A – 3 dzień.

1.10.2023r. – U-11. sparing PTK II Pabianice – UKS Orlik Ujaz

1.10.2023r. – U-11. sparing PTK II Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów

U-13. derby PTK I Pabianice – PTK II Pabianice 4.10.2023r.

U-13. PTK Korczak Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 14.10.2023r.

U-17. PTK ABM Jędraszek – Basket 4 Ever Ksawerów 22.10.2023r.

U-15. PTK Miss City Officjal Pabianice – UKS Basket SMS Aleksandrów Ł. 22.10.2023r.

U-13. PTK Ola Transport Pabianice – ŁKS KK Łódź 23.10.2023r.

U-15. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 31.10.2023r.

U-15. PTK Miss City Officjal Pabianice – LUKS Trójka Sieradz 5.11.2023r.

U-15. PTK Miss City Officjal Pabianice – PTK Fundacja My Kochamy Pabianice 6.11.2023r.

U-13. PTK Ola Transport Pabianice – MKS Ósemka Skierniewice 8.11.2023r.

U-13. PTK Ola Transport Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 11.11.2023r.

U-13.PTK Ola Transport Pabianice – Widzew Łódź 22.11.2023r.

U-13. PTK Korczak Pabianice – KS Kutno 25.11.2023r.

U-12. PTK F&F Automatyka Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 26.11.2023r.

U-12. PTK F&F Automatyka Pabianice – UKS Basket Moya Aleksandrów Ł. 26.11.2023r.

U-15. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – Luks Trójka Sieradz 5.12.2023r.

U-11. PTK Rotex Pabianice – ŁKS KK Łódź 9.12.2023.

U-11. PTK Rotex Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 9.12.2023r.

U-13. PTK Ola Transport Pabianice – KS Kutno 16.12.2023r.

U-15. PTK Miss City Officjal Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 18.12.2023r.

U-11. PTK My Kochamy Pabianice – UKS Orlik Ujazd 13.01.2024r.

U-15. PTK Miss City Officjal Pabianice – UKS Akademia Gortata Łódź 14.01.2024r.

U-11. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – KS Kutno 13.01.2024r.

U-11. KS Kutno – UKS Orlik Ujazd 13.01.2023r.

U-11. PTK Rotex Pabianice – Widzew Łódż 13.01.2024r.

U-11. PTK Rotex Pabianice – UKS Basket Aleksandrów Ł. 13.01.2024r.

U-11. Widzew Łódź – UKS Basket Aleksandrów Ł. 13.01.2024r.

U-13. PTK Korczak Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 16.01.2024r.

U-15. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – UMKS Księżak Łowicz 18.01.2024r.

U-11. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – Basket 4Ewer Ksawerów 20.01.2024r.

U-11. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – MKS Ósemka Skierniewice 20.01.2024r.

U-17. PTK ABM Jędraszek Pabianice – ŁKS KK Akademia Gortata Łódź 25.01.2024r.

 U-17. Centralna Liga Juniorek – Turniej w Pabianicach – część 1.

U-17. Centralna Liga Juniorek – Turniej w Pabianicach – część 2.

U-11. PTK Rotex Pabianice – Orlik Ujazd – mecz sparingowy 11.01.2023r.

U-11 i młodsi – sparing PTK i PKK99 16.01.2024r

U-15. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – Widzew Łódź 18.02.2024r.

U-13. PTK Ola Transport Pabianice – Basket 4Ever Ksawerów 17.02.2024r.

U-11. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice – ŁKS KK Łódź  17.02.2024r.