Koleś szuka domu!!!

Nazywam się Joanna Twardowska (Bogacka) i Ci co mnie znają, wiedzą że już wiele lat gram w koszykówkę w klubie PTK Pabianice. Jest to mój ukochany klub i wiedziałam że mogę na niego liczyć. Jestem zawodniczką, ale wielu ludzi zna mnie z innej strony, jako wolontariusza w naszym Pabianickim Schronisku dla Zwierząt. Jestem ogromnie zaangażowana w szukanie odpowiedzialnych ludzi dla naszych i nie tylko naszych psów i kotów. Wielu wie, że ja i inni wolontariusze, nawet po adopcji psa/kota interesujemy się jego życiem i w razie potrzeby pomagamy nowym właścicielom. I TU właśnie jesteśmy w takiej sytuacji – pomagamy, zajmujemy się naszym już „nieschroniskowym” Kolesiem, którego Pan umarł, a właściciele przed nim bardzo go zawiedli… (miejmy nadzieję że nie trafi do schroniska kolejny raz).
Tu wklejam jego sytuację

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2097335120567709&id=1521924971442063

https://www.instagram.com/p/B0f7J9to4XF/?igshid=zmuhcrxlszsz

Dzięki pozwoleniu prezesa klubu p. Zyszkowi Grzance i chęci moich koleżanek z drużyny, chcemy przeprowadzić akcję: #PTKpabianicePOMAGAkolesiowi #koleśszukadomu.
Jestem ogromnie wdzięczna moim koleżankom za ich duże zaangażowanie, wiem że wśród nas sportowców jest ogromnie dużo WIELKICH serc tzw. „Zwierzolubów”, którzy na 100% otworzą serca i nam oraz Kolesiowi pomogą znaleźć odpowiedzialnych i takich do końca psiego życia ludzi. A może ktoś z WAS kochani już się zakochał w Kolesiu i chce mu ofiarować #DOMNAZAWSZE

Jeśli chcecie dołączyć do naszej akcji, wystarczy zrobić SOBIE (rodzinnie, ze swoim pupilem, samemu) zdjęcie z kartką z tekstem:

Psi_jaciel_4u_pabianice
#koleśszukadomu
#PTKpabianicePOMAGAkolesiowi
#……….. POMAGAKolesiowi

(W MIEJSCE KROPEK PROSZĘ WPISAĆ swoja nazwę na FB lub instagramie, oraz proszę oznaczyć zdjęcie)

Dzięki naszemu klubowemu fotografowi Stasi Bogackiej,mamy mini sesję z Kolesiem
DZIĘKUJEMY

Psi_jaciel_4u_pabianice
JOANNA TWARDOWSKA