Derby dla gości!

Zaczęło się od przegranego rzutu sędziowskiego, a skończyło na przegranym meczu.  Dwie kwarty przegrane, jedna zremisowana i jedna wygrana. Można przyjąć, że mecz przegraliśmy słabszą obroną, w ataku było całkiem nieźle, ale „pozwoliliśmy” rzucić jednej zawodniczce gości AŻ 34 pkt.!!! Przegraliśmy rzuty za 2 pkt (21:24), za 3 pkt (5:6), zbiórki piłki z tablicy (31:38), bloki (1:4), przechwyty (8:14), straty (18:17), zremisowaliśmy rzuty osobiste (18:18), faule (20:20), a wygraliśmy jedynie asysty (22:19).  Pierwszy mecz po kontuzji nosa zagrała Magdalena Grzelak, ale gra w masce zupełnie nie pomaga, przed Magdą sporo pracy aby nie zwracać uwagi na maskę i poprzedni ból nosa.  Swoją karierę zawodniczą zakończyła wczoraj Joanna Twardowska (Bogacka), teraz będzie pomagać koleżankom  głośno kibicując, a potrafi to robić doskonale.Dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach nie wyszło na dobre ani zespołowi, ani mnie, bo zupełnie nie jestem zadowolona ze zdjęć. Teraz ponownie mamy dwa tygodnie przerwy, bo z rozgrywek wycofał się nasz 4-kolejkowy przeciwnik z Jeleniej Góry. Spotkamy się dopiero 2 listopada – na własnej hali podejmować będziemy MUKS Poznań. Początek spotkania godz. 17.00

Osiągnięcia indywidualne:

• Katarzyna Szymańska – 13 pkt. (2×3) / 19,37 min. / 2 zbiórki w obronie / 2 asysty / 2 przechwyty / eval końcowy 15;
  • Natalia Danych – 12 pkt. (2×3) / 28,49 min. / 2 zbiórki w obronie / 2 asysty / eval końcowy 7;