Bez kibiców, ale zwycięsko!

Pierwsze punkty w meczu zdobyła Magdalena Grzelak (asysta Natalia Danych) już po 4 sekundach gry. Drugie prowadzenie wywalczyła Natalia Danych (asysta Ewelina Gala), trzecie w 3 minucie spotkania dała nam rzucając celnie dwa osobiste Magdalena Grzelak, jak się okazało nie oddaliśmy go aż do gwizdka końcowego. Na parkiecie było różnie, pierwsza połowa wręcz popisowa, druga… niestety dużo gorsza. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 45:21 mając „w zapasie” 24 oczka, drugą połowę zakończyliśmy wynikiem 25:43 tracąc 18 oczek. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Utrzymaliśmy przewagę, a wynik spotkania na 70:64 ustaliła Natalia Łopińska rzucając celnie na 50 sek. przed końcowym gwizdkiem. W sobotę 3 kolejka i mecz wyjazdowy do Bochni. Koleżanki z Bochni mają na koncie 1 mecz zwycięski, jeden przegrany. Wygrany z Wisłą Kraków, przegrany z Gorzowem. Początek spotkania godz. 18.00

Osiągnięcia Indywidualne:

• Natalia Danych – 25 pkt. (2×3, 100% za 1 pkt. ) / 40,00 min. / 4 asysty / 2 przechwyty / eval końcowy 17;