Wygrana z w-ce liderem!

10 remisów, 12 razy zmiana prowadzenia, 2 kwarty wygrane, 1 zremisowana i 1 przegrana, a najważniejsze – wygraliśmy!  Zaczęło się od przegranego rzutu sędziowskiego i straconych 2 pkt. Pierwsze punkty dla naszego zespołu zdobyła Magdalena Grzelak (asysta Natalia Łopińska), ta sama para na 20 sek. przed końcem pierwszej kwarty  ustaliła jej wynik na 22:21 i… wyszliśmy po raz pierwszy na prowadzenie. Drugą kwartę otworzyła celną „trójką” Natalia Danych (asysta Natalia Łopińska). Ostatnie prowadzenie dla naszego zespołu wywalczyła Magdalena Grzelak (asysta Aleksandra Dziwińska) na 1,30 min. przed końcem spotkania i… udało się nam dociągnąć je do gwizdka końcowego. Na 15 elementów statystycznych w 9 byliśmy lepsi (rzuty z gr, za 2 pkt., zbiórki, asysty) w pozostałych lepsi byli goście (rzuty za 3 pkt., za 1 pkt. straty, bloki).

• Patrycja Kirsz – 0 pkt. / 3,07 min. / eval końcowy -1;
  • w zespole były jeszcze: Pola Kaźmierczak, Katarzyna Dżochowska, Klaudia Dudek i Martyna Boniecka.

Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze 3 kolejki – 1 mecz wyjazdowy do Swarzędza i 2 w domu – z Koroną Kraków i Widzewem Łódź., zajmujemy obecnie 3 miejsce w tabeli, do pozostania na tej pozycji potrzebne jest nam min. 1 zwycięstwo!!!