1:0 dla Pabianic.

Mimo przegranego rzutu sędziowskiego pierwsze punkty w meczu zdobyła Natalia Danych (asysta Pola Kaźmierczak). W pierwszej kwarcie prowadzenie zmieniało się 9 razy, a remis wyświetlił się na tablicy 6 razy. Kwartę przegraliśmy 21:22 (-1).  Początek drugiej kwarty był wyśmienity , skuteczny rzut za 3 pkt. Poli Kaźmierczak (asysta Magdalena Grzelak) dał nam prowadzenie, którego nie oddaliśmy aż do gwizdka końcowego. Prowadziliśmy przez 32,43 minuty.  Wynik spotkania na 30 sek. przed końcem ustaliła Natalia Danych rzucając celnie 2 „osobiste”.  Trener miał do dyspozycji 10 dziewcząt, ale grę oparł na doświadczonych zawodniczkach. Trzy spędziły na boisku pełne 40 minut (Natalia Danych, Pola Kaźmierczak i Magdalena Grzelak).

Osiągnięcia indywidualne:

• Natalia Danych – 24 pkt. (3×3, 100% za 1) / 40,00 min. / 2 zbiórki (1/1) / 3 asysty / 4 przechwyty / eval końcowy 19;
  • Magdalena Grzelak – 20 pkt. / 40,00 min. / 13 zbiórek (3/10) / 4 asysty / 1 przechwyt / eval końcowy 31;
  • Aleksandra Janiak – 14 pkt. (2×3) / 39,14 min. / 3 zbiórki w obronie / 8 asyst / 1 blok / eval końcowy 18;
  • Natalia Łopińska – 12 pkt. (1×3)  / 31,31 min. / 2 zbiórki (1/1) / 6 asyst / 6 przechwytów / eval końcowy 13;
  • Pola Kaźmierczak – 7 pkt. (1×3, 100% za 2, 100% za 1) / 40,00 min. / 8 zbiórek (1/7) / 3 asysty / 1 przechwyt / 1 blok / eval końcowy 15;
  • Patrycja Kirsz – 3 pkt. (1×3 – 100%) / 8,41 min. / eval końcowy 0;
  • Martyna Boniecka – 0 pkt. / 0,34 min. / eval końcowy 0;
  • w zespole były jeszcze: Aleksandra Kowalska, Mariola Dzikowska i Martyna Goszczyńska.