5 razy 40 minut.

Mecz 12 kolejki z Mon-Pol Płock zwycięsk. Przez pierwszą minutę meczu oba zespoły nie mogły zdobyć punktu, udało się to dopiero Natalii Danch (asysta Patrycja Kirsz) – wyszliśmy na prowadzenie, które było „zawieszone” tylko raz – remis 2:2. Ponowne prowadzenie w meczu (utrzymane do gwizdka końcowego) dała nam również Natalia Danych rzucając celnie pierwszą z 5 „trójkę” (asysta Magdalena Grzelak). Na przerwę schodziliśmy mając 3 pkt. przewagi (36:33), ale drugą odsłonę meczu wygraliśmy 9 pkt. (33:24), a cały mecz 12 pkt. (69:57). Trener p. Piotr Rozwadowski miał do dyspozycji 10 zawodniczek, ale pierwszy raz w tym sezonie ( i nie tylko) na boisku wystąpiło tylko 5 – każda grała pełne 40,00 min. meczu. Wszystkie elementy meczu są istotne, ale można powiedzieć, że o zwycięstwie zadecydowały rzuty za 3 pkt. (my 10, przeciwnik 2)!!!  Z zespołu „wypadła” następna zawodniczka – Natalia Rosińska – kontuzja nogi, mam nadzieję, że to jest niegroźny uraz i szybko do nas wróci. Do końca pierwszej tury rundy zasadniczej pozostał jeden mecz wyjazdowy do Bydgoszczy, a następne spotkanie będzie dopiero w styczniu, miejmy nadzieję, że wystarczy czasu aby wyleczyć wszystkie kontuzje.

Osiągnięcia indywidualne w meczu:

• Natalia Danych – 23 pkt. (5×3, 100% za 1) / 40,00 min. / 2 zbiórki (1/1) / 1 asysta / eval końcowy 12;
  • Natalia Łopińska – 18 pkt. (3×3) / 40,00 min. / 8 zbiórek (2/6) / 3 asysty / 2 przechwyty / eval końcowy 13;
  • Aleksandra Janiak – 17 pkt. (2×3, 100% za 1) / 40,00 min. / 3 zbiórki w obronie / 5 asyst / 2 przechwyty / 1 blok / eval końcowy 19;