Uniwersytet Gdański zdobyty!.

Wygralismy mecz wyjazdowy 22 kolejki. 2 kwarty wygrane, 2 przegrane. Mecz zaczął się od celnego rzutu Magdaleny Grzelak (asysta Pola Kaźmierczak), ale w odpowiedzi gospodynie rzuciły celną „trójkę” i wyszły na prowadzenie. Tylko w 1 kwarcie prowadzenie zmieniało się 10 razy, zanotowano również 3 remisy. Początek 2 kwarty to pierwsze punkty dla Pabianice i ostatni w meczu remis wywalczyła Magdalena Grzelak, chwilę później podała Aleksandrze Rok, która zdobyła 2 pkt. i wyprowadziła nasz zespół na prowadzenie i… nie oddaliśmy go aż do gwizdka końcowego. Wynik spotkania ustaliła Nadalia Danych (celna 3 – asysta Natalia Łopińska) i Magdalena Grzelak (celne 2 rzutu osobiste – asysta Natalia Łopińska). Zagrały wszystkie zawodniczki, które pojechały do Gdańska, chociaż nie wszystkie zdobyły punkty to ich wkład w zwycięstwo jest ważny. W całym meczu wpadło aż 19 rzutów za 3 pkt. (gospodynie 11 my 8).

Osiągnięcia indywidualne w meczu:

• Natalia Danych – 27 pkt. (5×3) / 33,20 min. / 5 zbiórek w obronie / 3 asysty / 1 przechwyt / eval końcowy 25;