Wracamy na właściwe tory.

Zwycięstwo, ale nie było łatwo. Wygraliśmy rzut sędziowski,  pierwsze punkty w meczu zdobyła Natalia Danych (rzut za 3 pkt. z podania Patrycji Daligi), swoje 2 pkt. po przechwycie dorzuciła Natalia Łopińska i wydawało się, że będzie „z górki”, nic bardziej mylnego. Lublinianiki wzięły się do „roboty” i… rzuciły 6 trójek z rzędu. Wynik kwarty ustaliła Natalia Danych i zmniejszyła naszą przegraną w kwarcie do 4 pkt. (16:20). Drugą kwartę otworzyła zawodniczka gości, ale to my ją wygraliśmy 24:9 i na przerwę schodziliśmy mając 11 pkt. przewagi. Trzecia kwartę wygrały lublinianki, ale 4 należała do nas 9 (21:8), a w efekcie cały mecz. Przegraliśmy rzuty za 3 pkt. 5 / 9, zremisowaliśmy zbiórki po 42, resztę elementów statystycznych wygraliśmy.

Osiągnięcia indywidualne w meczu:

• Natalia Danych – 21 pkt. (2×3, 100% za 1 pkt.) / 30,52 min. / 2 zbiórki w obronie / 4 asysty / 5 przechwytów / eval końcowy 21;
  • Dominika Poleszak – 18 pkt. (1×3 – 100%) / 24,41 min. / 9 zbiórek (4/5) / 1 asysta / 1 blok / eval końcowy 22;