Zacięty mecz – wysoka wygrana.

Po 2 tygodniach przerwy wreszcie udało się rozegrać mecz, i to jak udało się. We wszystkich porównaniach statystycznych wygraliśmy ( zremisowalismy rzuty za 1pkt 14:14 i przegraliśmy bloki 0:3). Pierwszą kwartę przegraliśmy, drugą i trzecią minimalnie wygraliśmy, ale czwarta to mały pogrom przeciwniczek. Wygraliśmy ją 23:10, a cały mecz 73:54 (+19 pkt.).  W meczu prowadzenie zmieniało się 9 razy, a remis na tablicy wyświetlił się 8 razy. Na prezentację wybiegło 11 zawodniczek, ale na parkiecie zameldowało się 9. Do końca rundy zasadniczej pozostało nam do rozegrania 7 spotkań, ale tylko jedno w Pabianicach (17 lutego z Płockiem), pozostałe 6 to mecze wyjazdowe. W chwili obecnej zajmujemy 4 miejsce w tabeli z 24 pkt. (za 9 zwycięstw i 6 porażek).

Osiągnięcia indywidualne w meczu:

• Natalia Danych – 25 pkt. (2×3) / 38,06 min. / 4 zbiórki (1/3) 1 asysta / 2 przechwyty / eval końcowy 18;