Płock pokonany…

Wygraliśmy, chociaż było ciężko. Najważniejsze – wygralismy mecz, ale po drodze zanotowalismy kilka słabych wyników. Dwie kwarty przegrane (1 i 4), słaba skuteczność rzutowa za 2 pkt. (31,1%), za 3 pkt. (25%). Dziwne, ale sędziowie dopatrzyli się tylko u przeciwnika 2 fauli na naszych zawodniczkach w sytuacji rzutowej (ogólnie 12 fauli) i podyktowali 4 rzuty osobiste. My faulowaliśmy 16 razy i podyktowano za nie 18 rzutów osobistych. Przeciwniczki prowadziły w meczu przez 23 minuty, my przez 13 minut. Te nasze prowadzenie okazało się ważniejsze i w efekcie wygraliśmy mecz i 2 pkt. powędrowały na nasze konto. Zajmujemy obecnie 4 miejsce w tabeli. Wyprzedzają nas zespoły z Gdyni, Sokołowa i Płocka, ale ten ostatni ma o jeden mecz rozegrany więcej od nas. Do końca rundy zasadniczej czekają na same mecze wyjazdowe. 24 lutego do Łomianek (6 miejsce w tabeli), 3 marca do Łodzi (7 miejsce w tabeli), 9 marca do Gdyni, 11 marca do Lublina (11 miejsce) i 20 marca do Gdańska (12 miejsce w tabeli), a później play-off, ale…zaczekajmy cierpliwie.

Osiągnięcia indywidualne w meczu:

• Natalia Łopińska – 17 pkt. (5×3) / 40,0 min. / 5 zbiórek (1/4) / 7 asyst / 3 przechwyty / eval końcowy 17;