Wystartowała runda odgrywkowa.

W pierwszym meczu rundy odgrywkowej wygraliśmy na wyjeżdzie z Eneą AZS II Poznań 66:56. Kwarty: 15:17, 18:15,  16:15,  17:9 – jak widać ewidentnie wygraliśmy mecz wygrywając wysoko 4 kwartę, co jest niezwykle budujące, gdyż trenerka pozwoliła grać pierwszej i jedynej w tym meczu piątce całe spotkanie. 4 zawodniczki przebywały na boisku całe 40 min., tylko jedna została zmieniona na 2,25 min. Mecz zaczęlismy koncertowo, bo od 2 celnych „trójek”  Małgorzaty Zuchory (asysta Natalia Danych) i Natalii Danych (asysta Małgorzata Zuchora). Niestety na blisko 2 min. coś się zacieło i pozwoliliśmy gospodyniom wyjść na prowadzenie, prowadziły tak do końca kwarty. W drugiej kwarcie pierwsze punkty rzuciła Magdalena Grzelak (asysta Natalia Danych), a ostatnie dające nam zwycięstwo w pierwszej połowie spotkania Aleksandra Dziwińska. W trzeciej kwarcie walka „kosz za kosz”, jednak końcowe 2 minuty należały do nas, zdobyliśmy 5 pkt. (Weronika Telenga i Natalia Danych obie po podaniu Magdaleny Grzelak, 1 pkt. z rzutu osobistego Weroniki Telengi – asysta Aleksandra Dziwińska) wyszliśmy na prowadzenie, które na początku 4 kwarty straciliśmy na ponad 2 minuty.  Do końca meczu gospodynie zdobyły tylko 7 pkt., my 17.  Mecz był bardzo wyrównany, wystarczy powiedzieć, że w spotkaniu 15 razy na tablicy wyników wyświetliły się remisy, a prowadzenie zmieniało się aż 20 razy. Gorące gratulacje dla dziewcząt i trenerki za wytrwałość i determinację.