2 play-off…całkowite off…

Prawie we wszystkich meczach w obu grupach rozstrzygające były drugie spotkania – powygrywali faworyci, tylko w 2 wypadkach konieczne będzie trzecie spotkanie. U nas również nie było niespodzianki, chociaż mecz do 4 kwarty był w miarę wyrównany.  Swoje ostatnie spotkanie w karierze rozegrała Joanna Twardowska. Goście prowadzili od pierwszej minuty meczu do ostatniej, tylko 3 razy udało się nam zbliżyć na 1 pkt.  11:12 po celnym rzucie Joanny Twardowskiej (asysta Joanna Szałecka), na koniec kwarty 15:16 po zdobyciu 2 pkt. przez Natalię Danych i na początku drugiej kwarty 17:18 po celnym rzucie Darii Kowalczyk (asysta Joanna Szałecka).  Cały mecz goniliśmy wynik, gdy wydawało się, że …lada chwila – sosnowiczanki podkręcały tempo i odskakiwały na bezpieczną odległość. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 26:39 mając do odrobienia 13 pkt.  Drugą część meczu otworzyła najskuteczniejsza zawodniczka gości w pierwszej połowie (9 pkt.), a u nas w odpowiedzi Natalia Danych( asysta Joanna Twardowska), Magdalena Grzelak (asysta Daria Kowalczyk) i Joanna Twardowska (nasza najskuteczniejsza zaw. w pierwszej połowie – 10 pkt., asysta Joanna Szałecka) i do odrobienia pozostało jeszcze 9 pkt.  Trzecia kwarta obfitowała w celne „trójki”, wpadło ich 5, niestety tylko 2 po naszej stronie (Natalia Danych i Weronika Dolewa asysta Martyna Boniecka). Po celnej „trójce” Natalii  różnica w punktach to tylo 9 oczek, niestety końcówka kwarty należała do sosnowiczanek, które zdobyły 5 pkt. i przed 4 kwartą na tablicy widniał wynik 48:62 (-14pkt.).  Początek ostatniej odsłony meczu to seria naszych niecelnych rzutów, błędów i strat… trenerka zespołu p. Sylwia Wlaźlak pozwoliła zagrać wszystkim zawodniczkom wpisanym do protokołu, a mecz zakończył się wynikiem 57:87 (-30 pkt.), trener  z Sosnowca mimo tak dużej przewagi swojego zespołu nie pozwolił zagrać wszystkim zawodniczkom…

Osiągnięcia indywidualne:

• Natalia Danych – 14 pkt. (2×3) / 32,43 min. / 3 zbiórki (1/2) / 3 asysty / eval końcowy 9;