Zwycięstwo na wyjeździe.

Pierwszy mecz w nowym sezonie dziewczęta rozegrały na wyjeździe, wspólnie z trenerem p. Piotrem Rozwadowskim wybrały się do GTK II Gdynia.  Pierwsze punkty w nowym sezonie zdobyła nasza kapitan Magdalena Grzelak rzucając celnie 2 rzuty osobiste. W odpowiedzi gospodynie popisały się celną „trójką” i wyszły na prowadzenie. Prowadzenie w pierwszej kwarcie zmieniało się 7 razy, ale wygrały ją gospodynie 18:14. Druga kwarta padła łupem również dziewcząt z GTK (14:13), ale trzecia (9:19) i czwarta (6:18) to już nasza dominacja. Na 50 sek. przed końcem trzeciej kwarty celnym rzutem osobistym Aleksandry Lorenc wyszliśmy na prowadzenie, którego nie oddaliśmy do gwizdka końcowego. Wynik spotkania na 47:64 ustaliła Aleksandra Lorenc (asysta Dzikowska Mariola).