Na tarczy…

Mecz w Krakowie zakończył się wysoką przegraną, coś w tym sezonie jest nie tak z naszym zespołem, albo pozostałe zespoły są na dużo wyższym poziomie. Zaczęło się od zdobycia pierwszych punktów w meczu po 2 min. gry przez naszą kapitan Magdalenę Grzelak, ale odpowiedź gospodyń była natychmiastowa i straciliśmy prowadzenie. Było to jedyne nasze prowadzenie w meczu, a przeciwniczki od tej już tylko powiększały przewagę.  Pierwsze punkty w drugiej kwarcie zdobyła również Magdalena Grzelak, a wynik kwarty ustaliła Joanna Szałecka. Do szatni schodziliśmy mając do odrobienia 17 pkt. (40:23). Drugą połowę celną trójką  otworzyły gospodynie. W tej kwarcie rzuciły 4 razy celnie za 3 pkt. (3 razy jedna zawodniczka), a w całym meczu 9, my nie trafiliśmy ani jednego rzutu za 3 pkt.  Czwarta kwarta to nasza totalna porażka, przez całą kwartę zdołaliśmy zdobyć tylko 4 pkt., gospodynie 17, a cały mecz zakończył się wynikiem 41:81.  Wykonaliśmy ąż o 29 rzutów z gry mniej od gospodyń, zachowując 32% skuteczność „straciliśmy minimum 18 pkt…, ale cóż wyciągnięcie wniosków należy do p. trener, my czekamy na następny mecz z MUKS Poznań.Osiągnięcia indywidualne: